על המכשירים

המכשיר מיועד לאימון שרירי זוקפי הגב וקבוצת השריר המסודק. כהחלמה מבעיית גב אקוטית או במצבים של כאב גב כרוני וכהליך החלמה ושיקום אחרי ניתוח גב. ההתאמה למכשיר נעשית ע"י כירופרקט או פיזיותרפיסט לאחר בדיקה גופנית אורטופדית/פונקציונלית תוך התחשבות מלאה ביכולת המתאמן.

המכשיר מיועד לחיזוק שרירי זוקפי הצוואר וכופפי הצוואר וכולל את שריר הטרפז. המכשיר מותאם אישית לטווחי התנועה ולכוח הסיבולת של כל מתאמן וזאת לאחר בדיקה פונקציונלית ע"י כירופרקט או פיזיותרפיסט.  אפקטיבי במצבי החלמה מפריצות דיסק צווארי ובמצבים של כאבי צוואר כרוניים.

המכשיר נועד לחיזוק רוב שרירי פלג גוף עליון וכולל עבודה על כופפי הזרועות ושריר הגב הרחיב. העומס מותאם לרמה הגופנית וליכולת המתאמן תוך התחשבות בבעיות קיימות.

המכשיר נועד לבנייה ושיקום של שרירי הבטן ובעיקר שרירי הבטן האלכסוני. בנוסף לאפקט הויזואלי, חיזוק שרירים אלו חשוב לפיתוח חוסן הגב התחתון ובכך תורם גם למניעת בעיות גב.

המכשיר עובד על רוב שרירי הרגל הקדמיים והאחוריים ושריר העכוז. המכשיר בטיחותי ביותר לבעיות גב או ברכיים והדגש הוא על עומס השרירים ולא מפרקי הירכיים או הברכיים. ניתן להשתמש במכשיר כעזר לחיזוק ספורטאים (במיוחד לרצים) או לשיקום אחרי ניתוחי ברך או ירך וכמובן לחיזוק וחיטוב כללי.

המכשיר עובד על שרירי החזה ומיישרי הזרוע. המכשיר מותאם אישית ליכולת של כל מתאמן תוך התחשבות בבעיות במפרק הכתף או בעיות ברקמות הרכות (שריר עוטף כתף, רצועות, גידים).